+420 602 610 928

Kalendář akcí

MovedoNezařazenéPodzimní servis těla i duše

Zář

2

Podzimní servis těla i duše

Pravidelný servis dopřáváme svému autu, kávovaru, klimatizaci a mnoha dalším věcem, ale na sebe zapomínáme. Proč? Jsme zvyklí se odbývat. Ale co je nejdůležitější pro náš spokojený život? Přece to, abychom měli zdravé tělo i duši.

Ačkoliv se to zdá samozřejmé, udržovat se v kondici – u mnohých se jedná pouze o životaschopnost, nikoliv dobrou formu – pokud nám tělo i hlava umožňují vykonávat obyčejné denní aktivity, neřešíme to. A právě to je ten prohřešek, který se nám jednou může vymstít.

Zapomeňme na stěžování si a pojďme něco udělat!

Chtít

Slovy mé milé kamarádky Katky: “Kde je vůle, tam je cesta.“ Základním předpokladem posunu nebo i jakékoliv drobné změny je chtít. Sáhněme si do svědomí, o mnohých věcech toho hodně namluvíme, ale skutek v nedohlednu. Chcete? V případě, že ano, čtěte dál.

Čas na zamyšlení

Každá akce chce svůj plán. Dopřejte si svůj prostor k zamyšlení, odjeďte, zavřete se, prostě změňte prostředí. Získáte tím odstup a budete přemýšlet jasněji. Uvědomte si své priority, stanovte cíle a rozpočet. Základem naplnění každého plánu je jeho realizovatelnost – takže každý podle svých možností.

Tip! Hloubáte nad tím, kam odjet, aby vám to přemýšlení šlo lépe? Podívejte se na www.movedo.cz/kalendar-akci

Strategie

Doporučuji postupovat od nejjednoduššího a nejpříjemnějšího k tomu náročnému, co vyžaduje sebezapření. Udělejte si časový plán, tedy stanovte frekvenci.

Upravte zevnějšek

V rámci podzimního servisu si dopřejte péči o pleť i vlasy. To můžete zvládnout nejen v salónu, ale také doma, čímž snižujete možnost výmluv na to, že péče v salónu je drahá nebo že na ni nemáte čas.

Použijte kouzelné trio, nezabere vám více než hodinu a nestojí více než 50 Kč!

Peeling – z dětského mýdla a vody utvořte pěnu a přidejte do ní lžičku přírodního hnědého cukru, tuto směs naneste na pleť a lehce promasírujte, nakonec opláchněte vlažnou vodou.

Pleťová maska – rozmačkejte banán, přidejte k němu lžíci bílého jogurtu a lžíci ovesných vloček, směsí si potřete obličej a nechte 15 minut působit. Potom opláchněte vlažnou vodou.

Kůra na vlasy – žloutek, olivový olej, citronová šťáva, všechno smíchejte a naneste na suché vlasy, zabalte do folie a nechte 20 minut působit, potom opláchněte a umyjte šampónem.

Osvěžte šatník, kupte si něco nového na sebe, co vás bude podzimem provázet a připomínat vaše odhodlání. Nevíte, co se nosí? Podívejte se na www.acupofstyle.com, kde najdete tipy, co a kde koupit.

Jídlo & pití & sport

O této magické trojici bylo už napsáno dost. Shrňme si fakta. To, že svíčková se šesti není vhodné jídlo pro ženu, obzvlášť je-li jí třicet let a více, je jasné. Uvědomte si, že se salátem a sklenkou bílého vína, budete vypadat podstatně více sexy. A sport? Ano. Ten je skutečně nezbytný. Choďte běhat, cvičte v posilovně anebo navštěvujte lekce skupinových cvičení. Ten dobrý pocit je k nezaplacení. Pro trio Jídlo & pití & sport platí pravidlo a to: “Hlavně nad tím moc nepřemýš, ale automatizovat návyky!” Každý týden se objednejte na dvě lekce cvičení, nečtěte hodinu v jídelním lístku, stejně vám to nepomůže, PROTOŽE ZE SALÁTU SE KACHNA NIKDY NESTANE.

Nevíte odkud začít? Objednejte se na konzultaci: info@movedo.cz, první hodina je zdarma!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *