+420 602 610 928

Tereza Šlechtová

MovedoO násTereza Šlechtová
Mgr. Tereza Šlechtová
Spoluzakladatelka Move & Do

Jmenuji se Tereza Šlechtová a jsem spoluzakladatelkou projektu Move & Do, který vznikl z chuti a elánu mého a Veroniky Motyčkové, mé blízké kamarádky a druhé klíčové osoby našeho projektu.

Move & Do tedy není pouhý název, ale jedná se především o spojení energie, zkušeností a vizí nás dvou, mě a Veroniky. Naším cílem je provázet člověka při hledání sebe sama nebo při hledání nových cest a chceme jej učit pečovat o zdraví a krásu těla I duše.

Uplynulých dvanáct let se zabývám obchodem a vzděláváním dospělých. Působila jsem na pozicích trenérských, obchodních I manažerských a musím říct, že získané zkušenosti mě dovedly k uvědomění si jediné věci a to té, že ať se zabýváme čímkoliv, je třeba udržovat ve vynikající kondici tělo I hlavu. Move & Do je dílem nalezené rovnováhy a spokojenosti.

Kromě pracovních aktivit a zkušeností je důležitým prvkem mého života vzdělávání se. Vystudovala jsem na vysoké škole obor vzdělávání dospělých, jsem certifikovaný Mindset kouč, absolvovala jsem výcvik na práci s lidmi trpícími Burn out syndromem a mnoho dalších dílčích kurzů a workshopů z oblasti seberozvoje, prodejních dovedností, zvyšování efektivity práce, time managementu a práce s týmem.

Telefon: 602 610 928
Email:
tereza@movedo.cz
LinkedIn: Tereza Šlechtová


Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/72176/virtual/www/wp-content/themes/evolve/layouts/footer.php on line 148

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/72176/virtual/www/wp-content/themes/evolve/layouts/footer.php on line 148