+420 602 610 928

Veronika Motyčková

MovedoO násVeronika Motyčková
Mgr. Veronika Motyčková
Spoluzakladatelka Move & Do

Move & Do je moje filozofie.

Move & Do je můj směr.

Move & Do je (nejen) můj projekt, který vzniká vyústěním dlouholetého přátelství s Terezou a společnou láskou i zkušenostmi v oblasti komunikace, vedení a vzdělávání lidí.

Jmenuji se Veronika Motyčková a již téměř deset let pracuji v oblasti médií jako novinářka a jako specialista v oblasti Public Relations. Více než jedno desetiletí se zabývám zdravým životním stylem, oblastí wellness a fitness.  Mnoho let se věnuji osobním tréninkům, skupinovým i individuálním vedení lekcí spinningu, a především pak techniky Pilatesovy metody, která mě absolutně pohltila. Stala se mojí životní cestou a smyslem práce s lidmi.

Svoji praxi mám podloženou absolvování vysoké školy se zaměřením na mediální studia a marketing a mnoha světovými certifikacemi v oblasti wellness a fitness i certifikací kouče.

Specializuji se na osobní koučink, life koučink, wellness koučink a mentoring v oblasti médií.

Nabízím empatický a velmi citlivý přístup ve všech oblastech i životních rovinách.

Telefon: 776 666 410
Email:
veronika@movedo.cz
LinkedIn: Veronika Motyčková


Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/72176/virtual/www/wp-content/themes/evolve/layouts/footer.php on line 148

Warning: file(http://www.escmba.com/links08/20170828.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/72176/virtual/www/wp-content/themes/evolve/layouts/footer.php on line 148